AKTUÁLNĚ

Jak vnímají mobilní technologie pro podporu zdraví čeští senioři?

V druhé fázi projektu právě probíhá dotazníkové šetření postojů seniorů, jejich osob blízkých a pečujících lékařů k využití mobilních technologií ke zlepšení zdraví a kvality života českých seniorů. 

Prostřednictvím agentury FOCUS jsme dotazovali starší dospělé (50 plus) ohledně jejich postojů k mobilním technologiím a jejich životního stylu.  Mimo starší dospělé samotné nás zajímali názory jejich osob blízkých a praktických lékařů, kteří se podílí na zdravotní péči seniorů.

Pokud jste starší dospělý (50 plus) či osoba občas pečující o seniora v okolí Brna, můžete se zúčastnit diskusního setkání na dané téma. Své kontaktní informace můžete uvést kliknutím na tento ODKAZ.

Pokud jste starší dospělý (60 plus) a vlastníte chytrý telefon ("smartphone"), můžete se zapojit do naší pilotní studie. Své kontaktní informace můžete uvést kliknutím na tento ODKAZ.


Používáte starou verzi internetového prohlížeče, která již není podporována. Je možné, že některé aplikace nebudou zobrazeny správně, některé funkčnosti nebudou dostupné, případně budou dostupné v omezeném rozsahu.