AKTUÁLNĚ

Jak vnímají mobilní technologie pro podporu zdraví čeští senioři?

V druhé fázi projektu právě probíhá dotazníkové šetření postojů seniorů, jejich osob blízkých a pečujících lékařů k využití mobilních technologií ke zlepšení zdraví a kvality života českých seniorů. 

Prostřednictvím agentury FOCUS právě dotazujeme starší dospělé (50 plus) ohledně jejich postojů k mobilním technologiím a jejich životního stylu.  Mimo starší dospělé samotné nás zajímají názory jejich osob blízkých a praktických lékařů, kteří se podílí na zdravotní péči seniorů.

Stále je možnost zapojit se jako praktický lékař vyplněním krátkého online dotazníku, který naleznete ZDE. Jde o anonymní dotazník a jeho vyplnění netrvá více než 10 minut.

Pokud jste starší dospělý (50 plus) či osoba občas pečující o seniora v okolí Brna, můžete se zúčastnit diskusního setkání na dané téma. Své kontaktní informace můžete uvést kliknutím na tento ODKAZ.


Používáte starou verzi internetového prohlížeče, která již není podporována. Je možné, že některé aplikace nebudou zobrazeny správně, některé funkčnosti nebudou dostupné, případně budou dostupné v omezeném rozsahu.