PILOTNÍ STUDIE

Zapojte se do naší studie!

Hledáme dospělé ve věku 50+, kteří vlastní chytrý telefon ("smartphone") s operačním systémem Android. Pokud telefon vlastníte a jste schopni normální pohybové aktivity (tzn. nemáte lékařem nařízeno omezovat každodenní pohybovou aktivitu), můžete se zapojit do naší pilotní studie. 

O čem je studie?  

V rámci naší pilotní studie chceme otestovat novou dotazníkovou aplikaci a proveditelnost intenzivního monitorování pohybové aktivity s využitím chytrých telefonů a fitness náramku. Celá studie potrvá tři měsíce.

Co účast ve studii obnáší?

Jako účastník ve studii od Vás bude požadováno:

1. Vyplnění dotazníku online na začátku a konci studie. 

2. Nošení chytrého telefonu a vyplňování dotazníků skrze naši aplikaci (ta bude nainstalována na Váš osobní telefon). Dotazníky budou krátké (max 3 min) a budou Vám zasílány vždy po dobu 8 dnů ve třech vlnách oddělených zhruba měsícem.

3. Nošení fitness náramku Fitbit, který Vám bude zapůjčen po dobu studie.

4. Účast (dobrovolná) na krátkém diskusním setkání (fokusní skupině) po ukončení studie. 

Co za účast ve studii dostanu?

Za účast ve studii nenabízíme žádnou finanční kompenzaci. Nicméně svědomité vyplňování dotazníků (alespoň 85%) bude odměněno částkou od 300 do 600 Kč.  Účastí ve studii nám také pomůžete ohodnotit využitelnost naší aplikace pro monitorování pohybové aktivity u starších dospělých. 

Mám zájem o účast ve studii. 

Informovaný souhlas ke studii je k nahlédnutí ZDE.

Příloha informovaného souhlasu s informacemi o zpracování osobních údajů v rámci použitých mobilních aplikací je k nahlédnutí ZDE.

Fitbit náramek


Používáte starou verzi internetového prohlížeče, která již není podporována. Je možné, že některé aplikace nebudou zobrazeny správně, některé funkčnosti nebudou dostupné, případně budou dostupné v omezeném rozsahu.